kredyty

Wpisy

 • wtorek, 24 maja 2011
  • Pożyczki prywatne przez internet

   Coraz częściej można się spotkać z pożyczkami prywatnymi, które można otrzymać przez internet. Jeśli kolejny bank odmówił nam udzielenia małej pożyczki i nie chce nam się już chodzić po następnych bankach, w których zapewne dostaniemy odpowiedzi odmowne decydujemy się na coś takiego jak szybka pożyczka dokonywane przez internet. Takie pożyczki są bardzo szybko udzielane i w różnych kwotach przy małym oprocentowaniu. Aby móc otrzymać pożyczkę należy wejść do portali internetowych. Jeżeli jesteśmy chętni na pożyczenie od danej osoby prywatnej podpisujemy umowę cywilnoprawną, w której powinna widnieć kwota, oprocentowanie i czas, w którym należy dokonać spłaty pożyczki. Na polskim rynku można spotkać już kilka takich portali internetowych zajmujących się pożyczkami prywatnymi. Kwoty pożyczek sięgają nawet do 150 tysięcy złotych. Wymagania w przypadku podjęcia gotówki przez internet jest podobny jak w przypadku normalnych prywatnych pożyczek. Niektóre portale wymagają weryfikacje konta bankowego, numeru telefonu czy adresu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   kredyty24h
   Czas publikacji:
   wtorek, 24 maja 2011 17:23
  • Pożyczki prywatne dla młodych

   Coraz częściej młodzi ludzie mają problem z otrzymaniem kredytu na rozpoczęcie swojego razem zaczętego życia. Nie mogą otrzymać kredytu w banku, gdyż nie posiadają najczęściej zdolności kredytowe, o którą w dzisiejszych czasach tak ciężko. Nie wszyscy spełniają wymagania od banku, w którym chcą otrzymać kredyt. W takiej sytuacji młodzi decydują się pójść do instytucji, które udzielą im pożyczki prywatnej. Chcąc dostać taką pożyczkę nie muszą ze sobą zabierać zbyt dużej ilości dokumentów, w porównaniu do ilości potrzebnych dokumentów w przypadku udzielenia kredytu przez bank. Prywatne pożyczki są nisko oprocentowane dlatego tym kuszą się młodzi ludzie. Chcąc zacząć wspólne życie nie chcą się borykać z codziennym brakiem pieniędzy w chwili gdy powinni się cieszyć sobą. Gdy wezmą taką pożyczkę na start powoli, pomału zaczynają ją spłacać. Dzięki niej przecież mogli jakoś zacząć żyć. Taka pożyczka to nie majątek , jednakże pozwoli na początek umeblować mieszkanie lub kupić samochód.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   kredyty24h
   Czas publikacji:
   wtorek, 24 maja 2011 17:22
  • Pożyczki prywatne pod weksel

   Niektóre firmy oferują pożyczki prywatne pod weksel. Bardzo wiele osób ogłasza się w internecie z takimi propozycjami. Są one udzielane bez zbędnych formalności, bez okazywania co miesięcznych zarobków. Jeżeli znajdujemy się w bik to też nie sprawi problemu by dostać taką pożyczkę. Aby starać o pożyczkę pod weksel, trzeba spełnić kilka warunków. Między innymi należy posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 18 lat. Gdy spełnimy wymagania pożyczkodawcy, następuje ustalenie warunków pożyczki pod weksel, czyli wysokości oprocentowania, wysokości rat oraz długości spłaty. Następnie podpisujemy umowę i otrzymujemy pożyczkę. Gwarantem takiej pożyczki prywatnej jest weksel i umowa cywilno-prawna. Przy podpisaniu rzadko się zdarza aby był potrzebny poręczyciel, chyba że są to wysokie kwoty jak na pożyczkę prywatną. Pożyczki prywatne pod weksel to świetny pomysł na rozwiązanie problemów finansowych. Najlepszą alternatywą dla pożyczek pod weksel jest kredyt pod weksel in blanco.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   kredyty24h
   Czas publikacji:
   wtorek, 24 maja 2011 17:22
  • Pożyczki prywatne poza bankowe

   Nie każdy może pozwolić sobie na zakup nowego sprzętu do domu, samochodu czy remont mieszkania bez zaciągania pożyczki w banku. Są problemy, które wymagają natychmiastowej pożyczki by im zapobiec. Rodzina nie mająca w tej chwili na zrobienie Świąt Bożego Narodzenia bardzo często decyduje się na wzięcie pożyczki prywatnej. Jedynym wybawieniem tej rodziny, która nie ma możliwości otrzymania gotówkowej pożyczki w banku jest otrzymanie pieniędzy jako pożyczki prywatnej. Takie kredyty bez bik są poza bankowe. Nie trzeba się martwić o formalności, których w przypadku tej pożyczki są mniejsze. Niektóre pożyczki są udzielane nawet bez żadnych zaświadczeń o zarobkach. Jeżeli natomiast widniejemy w biurze informacji kredytowej nie jesteśmy w stanie dostać żadnego kredytu w banku, gdyż będąc na takiej liście następuje nasza wstępna selekcja i dyskwalifikacji w przyznaniu kredytu. Pożyczki gotówkowe najczęściej udzielane są na mały procent. Dlatego są tak popularne wśród ludzi.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   kredyty24h
   Czas publikacji:
   wtorek, 24 maja 2011 17:21
  • Pożyczki prywatne w kryzysie

   Coraz częściej w Polsce słychać jak ludzie zmuszeni są do korzystania z pożyczek prywatnych. Najczęściej są to ludzie nie mający stałego dochodu lub pracujący dorywczo. Biorą takie pożyczki prywatne ludzie, którzy mają chwilowy kryzys i tylko taka pożyczka może uratować ich przed nieprzyjemnymi sytuacjami spowodowanymi brakiem chwilowo pieniędzy. Niektórzy z nas nie mogą otrzymać pożyczki czy kredytu z banku. Wiele jest powodów przez które jej nie otrzymują. Między innymi, że są dłużnikami jak i również często nie mają zdolności kredytowej. Pożyczki takie nie brane są na kolosalne kwoty jedynie na bieżące potrzeby czy chwilowy brak gotówki. Taka forma otrzymania gotówki zrobiła się w Polsce bardzo popularna. Nie potrzeba zbyt wielkiej dokumentacji, którą trzeba dostarczyć w przypadku kredytów na dom czy samochód. Pożyczki takie są tanie. Rozpatrywane i udzielane przez firmy są bardzo szybko. Dlatego większość z nas się na nie decyduje ze względu na takie plusy i dogodnienia.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   kredyty24h
   Czas publikacji:
   wtorek, 24 maja 2011 17:20